Протокол №

постійної комісії сільської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності

13 вересня 2017 року                                                    с.Шептаки

Новгород-Сіверський район

Чернігівська область

Засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності відкрила та вела голова постійної комісії Максимихина І.І.

До складу постійної комісії районної ради з питань бюджету та управління об’єктами комунальної власності району обрано 8 депутатів.

На засіданні присутні депутати:

Відсутні депутати:

Порядок денний:

1. Про експертний висновок щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури сіл, що входять до складу Шептаківської сільської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області».

Інформує: Максимихина І.І. голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності.

(Порядок денний затверджено одноголосно)

І. СЛУХАЛИ:

Максимихину І.І., голову постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та управління об’єктами комунальної власності, яка поінформувала, що на розгляд комісії був поданий проект регуляторного акту - проект рішення «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури сіл, що входять до складу Шептаківської сільської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області» для вивчення та підготовки експертного висновку щодо регуляторного впливу внесеного проекту регуляторного акта.

Наголосила, що висновок комісії разом з проектом регуляторного акта та аналізом регуляторного впливу подається до уповноваженого органу для підготовки пропозицій щодо удосконалення проекту відповідно до принципів державної регуляторної політики.

ВИРІШИЛИ:

1. Проект регуляторного акта – проект рішення сільської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури сіл, що входять до складу Шептаківської сільської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області» підпадає під дію Закону України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності», оскільки положення даного акта спрямовані на правове регулювання господарських та адміністративних відносин.

2. Прийняття рішення сільської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури сіл, що входять до складу Шептаківської сільської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області» визначає і регулює повноваження Шептаківської сільської ради та її виконавчого органу щодо вирішення питань пайової участі (внеску) замовників (інвесторів) у створенні і розвитку інфраструктури населених пунктів.

3. Проект рішення відповідає принципам державної регуляторної політики, передбачених статтею 4 Закону України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

4. Аналіз регуляторного впливу стосовно проекту рішення сільської ради «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури сіл, що входять до складу Шептаківської сільської ради Новгород-Сіверського району Чернігівської області» відповідає вимогам статті 8 Закону України «Про засади регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Голосували: за - 6, проти - 0, утримались - 0.

Голова постійної комісії                                                         І.І.Максимихина