Громадські роботи

rnrn

rnrnrn rn rn rn rn rn rn rn rn

24 січня  2018

року

rnrnrn rn rn rn rn rn

rnrn

Про організацію громадських                                                                                                                         робіт у 2018 році

rnrn

З метою стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних громадян, інших категорій осіб, для вирішення питань, що відповідають потребам територіальної громади та сприяють економічному і соціальному розвитку сільської ради керуючись пп. 7 п.’’б’’ ст..34 виконавчий комітет сільської ради вирішив:

rnrn

1. Затвердити  перелік видів оплачуваних громадських робіт, що мають економічну, соціальну та екологічну користь для територіальної громади Шептаківської сільської ради згідно з додатками, які додаються.

rnrn

2. Сільському голові укласти угоду про організацію та проведення оплачуваних громадських робіт з центром зайнятості на умовах  договору.

rnrn

3. Контроль за виконанням рішення покласти на члена виконкому        Шадуру О.Ф.

rnrn

Сільський голова                                                                         С.Ю.Телегін

до рішення виконкому

сільської ради

24 січня 2018 року №4

rnrn

Перелік установ,  які організовують проведення оплачуваних громадських  робіт у 2018 році:

rnrn

1. Шептаківська сільська рада.

rnrn

Сільський голова                                                              С.Ю.Телегін

до рішення виконкому

сільської ради

24 січня  2018 року №4

rnrn

Перелік видів оплачуваних громадських робіт, що мають економічну, соціальну та екологічну користь для територіальної громади Шептаківської сільської ради  у 2018 році.

rnrn

1.Упорядження пам’ятників, братської могили та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни, утримання у належному стані кладовищ.

rnrn

2. Благоустрій та озеленення території населених пунктів, об’єктів соціальної сфери . Ліквідація сміттєзвалищ та снігових заметів у населених пунктах.

rnrn

3. Прибирання та утримання в належному стані придорожніх смуг, вирубка чагарників вздовж доріг.

rnrn

4. Відновлення та благоустрій природних джерел та водоймищ, русел річок.

rnrn

5. Роботи, пов’язані з ремонтом приватних житлових будинків одиноких осіб, ветеранів війни, інвалідів, що проводяться за рішенням органів місцевого самоврядування.

rnrn

6. Роботи на будівництві або ремонті об’єктів соціальної сфери: шкіл, інтернатів, дитячих дошкільних закладів, спортивних майданчиків, закладів культури і охорони здоров’я, дитячих оздоровчих таборів та інших об’єктів соціальної сфери.

rnrn

7. Роботи, пов’язані з ремонтом об’єктів теплопостачання та водопостачання, вулично-дорожньої мережі.

rnrn

8. Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних у встановленому порядку відповідно до діючого законодавства.

rnrn

9. Заготівля палива  (дрова) для опалювання приміщень соціальної сфери у осінньо-зимовий період.

rnrn

10. Інші загальнодоступні види трудової діяльності, що мають економічну, соціальну та екологічну користь для громади  сільської ради  та сприяють її соціальному розвитку, мають тимчасовий характер , можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня.

rnrn

Сільський голова                                                                     С.Ю.Телегін