Про позбавлення батьківського піклування

24 січня    2018

року

Про надання згоди на позбавлення

батьківських прав.

Розглянувши заяву від 10.01.2018,  гр. Сон Аліни Віталіївни  ,,Про надання згоди на позбавлення батьківських прав’’ батька першої  дитини Сінкевича  Віталія Андрійовича , згідно акту моніторингу за здійсненням батьківських обов’язків  гр. Сінкевичем  Віталієм Андрійовичем по відношенню до сина Сінкевиича Данила Віталійовича , враховуючи те, що батько ухиляється від виконання  батьківських обов’язків, не створює належних умов проживання дитини  в сім’ї, не цікавиться її навчанням, не займається вихованням сина , керуючись  статтею 40 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’  виконком сільської ради вирішив:

1.Надати згоду на позбавлення батьківських прав  гр. Сінкевича Віталія Андрійовича  відносно його сина Сінкевича Данила  Віталійовича 17.09.2008 року народження.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову Телегіна С.Ю

Сільський голова                                                                  С.Ю.Телегін