Поро Благоустрій

28 березня

2018 року

Про санітарний стан та благоустрій

населених пунктів на території

сільської ради  у 2018 році

З метою приведення у належний санітарний стан населених пунктів сільської ради, покращення благоустрою територій підприємств, установ громадського призначення,  приватних будівель і прилеглих до них територій, збереження і охорони навколишнього середовища,  відповідно до статей 30, 33 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” виконком вирішив:

1.Затвердити план заходів щодо проведення  благоустрою населених пунктів сільської ради згідно з додатком

2.Керівникам підприємств, установ, організувати роботу щодо виконання заходів згідно зазначених дат.

3. Членам виконкому: Тимошенко Н.Б , Голуб Р.В., Шадурі О.Ф., Максимихиній І.І.                                                                                                                         -  активізувати роботу щодо наведення належного порядку на території сільської ради силами балансоутримувачів земельних ділянок. Прибирання на ділянках навколо будівель та земельних ділянок проводити в радіусі 15 м. (Відповідно п.2.28; 2,29 Правил благоустрою)

- провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності прибирання територій кладовищ та проведення їх розчищення від залісення.

- проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності встановлення на будинках номерних знаків, що відповідають їх адресі.

4. Про хід виконання рішення доповісти на засіданні виконкому у вересні 2018 року.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Шадуру О.Ф.

Сільський голова                                                                            С.Ю.Телегін

до рішення виконавчого

комітету сільської ради

28 березня 2018року №15

План                                                                                                                                     заходів щодо проведення благоустрою населених пунктів Шептаківської сільської ради.

1. Провести прибирання сміття та несанкціонованих сміттєзвалищ, підрізування та прибирання аварійних дерев.

Березень, квітень. Відповідальні: Прокопенко І.Д., Шадура О.Ф.

2. Привести в належний стан пам’ятні знаки загиблим  в роки ВВВ в селах Шептаки, Клевин, Узруй.

3. Провести  ремонт парканів, побілку, фарбування фасадів приміщень громадського призначення і приватних будинків.

Квітень, травень. Відповідальні: Голуб Р.В., Камка О.Г.

4. Провести організоване прибирання територій кладовищ та прилеглих до них територій.

Квітень. Відповідальні: Бикова О.В., Прокопенко І.Д., Тимошенко Н.Б Шадура О.Ф.,

5. Провести заходи щодо приведення до санітарних екологічних вимог колодязів, криниць, що забезпечують питною водою населення.

Травень-вересень. Відповідальні: Голуб Р.В., Прокопенко І.Д., Шадура О.Ф.

6. Провести ямковий ремонт доріг по вул. В.І.Тимошенко, Лісова, Річна, М.В.Гоголя.

Червень – жовтень. Відповідальні: Бикова О.В., Шадура О.Ф.

7. Провести закладку квітників біля пам’ятних знаків та приміщень сільської ради, Шептаківського ФП, приміщення відділення зв’язку.

Квітень-травень. Відповідальні: Камка О.Г, Тимошенко Н.Б, Голуб Л.С.

8. Провести вирубку кущів у придорожній смузі та під лініями електропередач.

Квітень, жовтень. Відповідальні:Голуб Р.В., Шадура О.Ф.

9. Придбати та установити таблички з назвами вулиць.

Жовтень, листопад. Відповідальні: Бикова О.В., Циркун Д.Ю.

10. Відремонтувати  переходи на вул. В.І.Тимошенко обладнати переходи через річку перилами.

Квітень. Відповідальний: Шадура О.Ф.

11. Продовжити роботу по прибиранню аварійних дерев.

Сільський голова                                                                            С.Ю.Телегін