Про план роботи

2018 року

Про план роботи виконкому

на ІІ квартал  2018 року

Відповідно до Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні’’, п.2 регламенту виконавчого комітету Шептаківської сільської ради, виконком сільської ради вирішив:

1.Затвердити план роботи виконкому сільської ради на ІІ квартал 2018 року згідно з додатком.

2.Контроль за виконанням плану роботи виконкому сільської ради покласти на секретаря виконкому Бикову О.В.

Сільський голова                                                                        С.Ю.Телегін

до рішення виконавчого

комітету сільської ради

28 березня 2018 року №16

ПЛАН

Роботи виконавчого комітету Шептаківської сільської ради на ІІ квартал 2018 року

І.Основні питання, які розглядаються на засіданні виконкому:

25 квітня 2018 року

1. Про хід виконання бюджету сільської ради  на 2018 рік за підсумками І кварталу .

Доповідає головний бухгалтер Шептаківської сільської ради Максимихина І.І.

23 травня 2018 року

1. Про посилення протипожежного захисту об’єктів громадського призначення і житлового сектору, профілактику пожеж надзвичайних                                               ситуацій  та підготовку до пожежонебезпечного весняно - літнього періоду 2018 року

Доповідає сільський голова Телегін С.Ю.

20 червня  2018 року

1. Про стан та заходи щодо підготовки приміщень установ сільської ради, громадського призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року

Доповідає сільський голова Телегін С.Ю

ІІ Організаційно-масові заходи

Квітень.

1. Провести обстеження умов проживання учасників ВВВ, бойових дій,

багатодітних сімей, зустрічі, та організувати заходи щодо святкування дня  Перемоги.

Відповідальний за підготовку члени виконкому: Прокопенко І.Д.,

Голуб Р.В.

2. Організувати і провести  суботник по благоустрою населених пунктів у належний санітарний стан.

Відповідальні за підготовку члени виконкому: Прокопенко І.Д., Шадура О.Ф, Бикова О.В.

Травень

1. Провести  урочисті заходи з нагоди  святкування Дня Примирення , Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні .

Відповідальний за підготовку члени виконкому: Прокопенко І.Д.,

Бикова О.В.

2. Провести юридичне навчання з членами виконкому з вивчення Закону України ,, Про засади запобігання і протидії корупції’’.

Інформує сільський голова Телегін С.Ю.

Відповідальний за підготовку секретар виконкому Бикова О.В.

3. Організувати і провести урочисті заходи до Дня матері, міжнародного дня сім’ї.

Відповідальний за підготовку: Голуб Л.С., Тимошенко Т.М.

Червень

1.Провести  тематичні заходи до Дня захисту дітей.

Відповідальний за підготовку : Голуб Л.С., Тимошенко Т.М.

2. Організувати і провести урочисті заходи до Дня Конституції України, святкові заходи до дня молоді.

Відповідальний за підготовку: члени виконкому Камка О.Г., Голуб Р.В.

ІІІ. Перелік питань, які необхідно розглянути в порядку контролю

Власні рішення

Травень

Рішення виконавчого комітету № 37 від 23.08.2017 „ Про  роботу закладів культури на території сільської ради  ’’.

Інформує член виконкому  Голуб Р.В.                                                                                                               Відповідальний за підготовку секретар виконкому Бикова О.В.

Червень

Рішення виконавчого комітету №50 від 22.11.2017 „ Про роботу медичних закладів на території сільської ради

Інформує Тимошенко Н.Б

Відповідальний за підготовку секретар виконкому Бикова О.В.

Розпорядчі документи органів вищого рівня  влади:

1. № 867 від 22.12.2017

Про створення резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Новгород-Сіверського району на 2018 рік.

К – до 01.04.2018

2. № 295 від 18.11.2016

Про проект районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

К – до 05.04.2018

3. № 112 від 22.02.2018

Про затвердження Плану заходів з військово-облікової роботи на 2018 рік.

К – до 05 числа щомісячно.

4. № 20 від 26.01.2005

Про затвердження форми щоквартальної звітності щодо виконання   делегованих повноважень

К – до 10.04.2018

5. № 134 від 28.02.2018

Про стан використання земель та дотримання вимог земельного законодавства України на території району.

К – до 10.04.2018

6. № 295 від 21.11.2014

Про затвердження районного Плану заходів соціальної підтримки переселенців з тимчасово окупованої території України та  районів проведення антитерористичної операції на 2014-2015 роки

К – до 30 числа щомісячно.

7. № 401 від 20.12.2006

Про створення комітету забезпечення доступності інвалідів та інших мало мобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

К – до 25.05.2018

8. № 410 від 25.07.2017

Про організацію виконання заходів на території району, пов’язаних  з проведенням призову громадян на строкову військову службу.

К – до 30.05.2018

9. № 45 від 12.02.2008

Про районний план організації забезпечення виконання Указу Президента України від 18 грудня 2007 року № 1228/2007 "Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями".

К – до 01.06.2018

10. № 133 від 22.02.2018

Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2017 рік, основні завдання на 2018 рік.

Відповідальна; Горбонос Т.П.

К – до 30.06.2018 у відділ ЖКГ.

11. № 65 від 22.03.2016

Про стан здійснення в районі захисту прав і законних інтересів дітей.

Відповідальні: Чугаєва Н.М., Петраков С.В.

К –  при виявленні небезпечних умов дітей.

Відповідальний за підготовку секретар виконкому Бикова О.В.

Сільський голова                                                                      С.Ю.Телегін