Житло

Про надання гр. Риман Вірі

Анатоліївні  житлового будинку № 10

по вул..Річна в селі Шептаки

З метою забезпечення житлом особи з числа дітей позбавлених батьківського піклування  гр.. Риман Віри Анатоліївни  16.12.1994 року народження, яка перебуває на квартирному обліку                з 25  січня  2012 року, враховуючи рішення 11 сесії сьомого скликання Шептаківської сільської ради від 18.10.2017 №86 « Про придбання житлового будинку для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування гр. Риман В.А», протокол засідання комісії по житлових питаннях  Шептаківської сільської ради від 22.01.2018 року №2 та керуючись статтями 15,46,58 Житлового кодексу України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Україні, які затверджені постановою Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984 № 470 пунктами 5,8 частини «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради вирішив:

1. Надати гр.. Риман Вірі Анатоліївні житловий будинок по вулиці Річна  № 10 в селі Шептаки Новгород-Сіверського району Чернігівської області.

1. Видати гр. Риман Вірі Анатоліївні ордер для вселення в житловий будинок по вулиці Річна  № 10 в селі Шептаки Новгород-Сіверського району Чернігівської області загальною  площею – 73,8 кв.м.,житлова  площа -43,2 кв.м.

1.  Зняти  гр.. Риман Віру Анатоліївну з квартирного обліку в зв’язку з поліпшенням житлових умов

Сільський голова                                                                            С.Ю.Телегін