Внесення змін

(П’ятнадцята  сесія сьомого скликання)

11 квітня      2018 року              с. Шептаки                                             №110

Про  внесення  змін  до  рішення

Шептаківської  сільської  ради

від   20 грудня 2017 року

„Про  сільській бюджет на 2018  рік ”

Відповідно  до пункту 23   статті 26    Закону  України  „ Про  місцеве  самоврядування  в  Україні  ,   та  статті  78  пункту  7  Бюджетного  кодексу  України,  сільська рада     ВИРІШИЛА  :

1.  Внести  зміни  до   рішення  сільської  ради  від 20 грудня  2017  року  „ Про  сільській  бюджет  на  2018 рік”  ,а саме  :

1.1.Пункти  1, 2  викласти  у  новій  редакції  :

1”.Установити  загальний  обсяг  доходів  сільського  бюджету  на  2018 рік  у сумі 3521,1 тис.  грн.,

Обсяг  доходів  загального  фонду  визначити  у  сумі  3519,5 тис  грн .,спеціального  фонду   1,6 тис  грн.,   ( додаток 1)

2”.Затвердити  загальний   обсяг  видатків  сільського  бюджету  на 2018 рік у сумі  3821,1 тис  грн.,  у  тому  числі  обсяг  видатків  загального  фонду у сумі 2978,5 тис грн., спеціального  фонду 842,6 тис грн.,(додаток 3 ).

- профіцит сільського бюджету у сумі  300,0 тис. грн., в тому числі загального фонду сільського  бюджету 300,0 тис. грн.  згідно з додатком 2 до цього рішення.

- дефіцит спеціального фонду сільського  бюджету у сумі 300,0 тис. грн. згідно з  додатком 2 до цього рішення

2.Установити розмір внутрішнього фінансування сільського бюджету в сумі 300,0 тис грн., в тому числі загального фонду 300,0 тис грн

(додаток 2)

3. Затведити міжбюджетні трансферти а саме:

-  іншої  субвенції  районному бюджету  у сумі 15000 ,0 тис.грн.

- іншої додаткової дотації з районного бюджету у сумі 32,3 тис. грн.

4.Додатки 1-5  до рішення  сільської ради  від 20 грудня   2017 року    „Про сільській  бюджет  на  2018 рік „  зі  змінами  викласти у новій редакції.

5.Додатки 1-5  до цього рішення  є  його  невід’ємною  частиною  (додаються).

6.Контроль  за  виконанням  цього рішення  покласти на постійну  комісію  з  питань  бюджету   соціально-економічного розвитку та управління  об’єктами  комунальної  власності.

Сільський  голова                                                                          С.Ю.Телегін